نوار بالا
مرتب سازی :

ایجوس سالت  چیست؟

ایجوس سالت ها نوع جدیدی از مایعات الکترونیکی هستند که با مقدار مشخصی از نیکوتین شناخته میشوند. این مقدار نیکوتین از 20%( 20 میلی گرم)  به بالا میباشند. کسانی که سیگار میکشند و بدن آنها نیکوتین بیشتری را میطلبد و یا کسانی که به دنبال راه و چاره ای برای ترک سیگار هستند باید از ایجوس سالت ها به همراه دستگاه های پاد سیستم و  یا پاد ماد استفاده کنند . این افراد نیاز به نیکوتین بالاتری نسبت به افراد قلیانی دارند و حتی میتوانند از طعم های مختلف و متنوع میوه ای و تنباکویی با مقدار نیکوتین مشخص و مورد نیاز خود استفاده کنند.

چرا داخل ایجویس ها نیکوتین میریزند؟

همان طور که اشاره کردیم برای ویپرهایی که قصد ترک سیگار دارند جویس هایی با مقدار مشخصی نیکوتین لازم است تا بتواند جایگزین سیگار شده و بتواند نیکوتین مورد نیاز بدن آنها را تامین کند. این مقدار نیکوتین نسبت به درخواست ویپر متفاوت است .ولی جویس ها با مقدار نیکوتینی ضعیف تری برای علاقمندان به آن فراهم شده است.

سازندگان سالت نیکوتین شرکتهای ویگاد،نستی،رایپ ویپ و .... هستند.

راهنمای خرید سالت نیکوتین

سالت نیکوتین در مقایسه با جویس معمولی محصولی مدرن و نوظهور می‌باشد. در واقع، نوعی جویس است که با استفاده از نیکوتین موجود در برگ‌های تنباکو ساخته می‌شود تا دود صاف و متعادلی تولید کند. جویسی که سالت نیکوتین نباشد، به عنوان جویس فری بیس شناخته می‌شود. سالت‌های نیکوتین می‌توانند میزان نیکوتین بیشتری را به بدن وارد کرده و با سرعت بیشتری جذب بدن شوند. این محصولات بین 20 تا 50 میلی‌گرم نیکوتین دارند. در مجموع، میزان نیکوتین موجود در سالت‌ها بسیار بیشتر از جویس‌های معمولی می‌باشد.
اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید سیگار را ترک کنید، استفاده از پاد و همینطور به موازات آن سالت نیکوتین را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این مطلب، به بررسی نکات مهم هنگام خرید سالت نیکوتین به عنوان یک روش نوآورانه و جدید جهت کنترل استعمال سیگار معمولی می‌پردازیم.


مواد تشکیل دهنده نیکوتین سالت چیست؟

ترکیبات سازنده سالت نیکوتین با جویس تفاوت زیادی ندارد. سالت نیکوتین‌ها همانند جویس‌ها از 4 ماده اصلی تشکیل می‌شوند. نکته قابل توجه این محصول، بیشتر بودن مقدار نیکوتین آن یعنی چیزی در حدود 20 تا 50 میلی‌گرم است. این میزان در انواع دیگر مایع‌های ویپ و جویس‌ها حداکثر 18 میلی‌گرم می‌باشد.
افزون براین، در بیشتر جویس‌ها درصد گلیسیرین به پروپلین گلیکول 70 به 30 است. اما این نسبت در نیکوتین سالت معمولا 50-50 است. در مواردی ممکن است از 40 درصدVG  و 60 درصدPG  استفاده شود.


انواع سالت نیکوتین


سالت نیکوتین به صورت تنها یا در ترکیب با طعم‌های گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. انواع متنوعی از طعم‌ها برای خرید سالت نیکوتین وجود دارند که بعضی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند:
•    طعم تنباکو: انواع مختلف سالت نیکوتین با ترکیبات تنباکو مانند وانیل تنباکو برای علاقه‌مندان به این طعم، موجود می‌باشد.
•    طعم شیرین: در صورتیکه از طعم‌های شیرین لذت می‌برید، سالت نیکوتین‌هایی با ترکیباتی همانند وانیل، شکلات و کارامل برای شما فراهم شده است.
•    طعم میوه‌ای: این نوع از سالت نیکوتین‌ها با ترکیبات طبیعی میوه‌ها ارائه می‌شوند.
•    طعم مرکبات: این طعم از سالت نیکوتین‌ها با ترکیبات ترش و مرکباتی مثل لیمو، پرتقال و دیگر مرکبات عرضه شده‌اند.

 

 

نکات مهم هنگام خرید سالت نیکوتین


جهت خرید و استفاده از سالت نیکوتین می‌بایست به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد:


رنگ محتویات درون بطری


هنگام تهیه و خرید سالت نیکوتین، جهت تشخیص اصل بودن آن، باید به رنگ مایع این محصول توجه نمایید. موقع تکان دادن سالت نیکوتین، چگالی آن باید یکسان باشد و مایع دو رنگ نشود. همچنین، رنگ مایع سالت نیکوتین با میزان نیکوتین آن می‌بایست همخوانی داشته باشد. در واقع، سالت نیکوتین‌هایی که مقدار نیکوتین بیشتری دارند، دارای رنگ تیره‌تری نیز هستند. رنگ مایع سالت نیکوتین‌های تقلبی این‌گونه نمی‌باشد.


قدرت سالت نیکوتین


بیشتر نیکوتین سالت‌های مخصوص e-liquids با قدرت 20 تا 50 میلی‌گرم تولید می‌شوند. اگر تجربه شما در استفاده از سالت نیکوتین کم است، قدرت 20 تا 35 میلی‌گرم را تهیه نمایید. اما اگر در گذشته سیگار مصرف کرده‌اید، می‌توانید مقدار نیکوتین بیشتر را انتخاب کنید. همچنین، در صورتیکه ترجیح شما نیکوتین کمتر و دود بیشتر است می‌توانید نیکوتین سالت‌هایی با مقدار 5 میلی‌گرم را استفاده نمایید.


قیمت پایین


اگر تاکنون از دستگاه‌های ویپینگ استفاده نکرده‌اید، بهتر است برای اولین بار سالت ارزان خریداری کنید. خرید سالت نیکوتین با قیمت پایین به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید، آیا ویپینگ برای شما مناسب است یا نه! هنگام خرید سالت نیکوتین ارزان به برند و کیفیت آن توجه نمایید. سالت نیکوتین برای دستگاه پاد سیستم طراحی شده است که جهت ترک سیگار می‌باشد. سالت بدون نیکوتین وجود ندارد و در واقع آن جویس بدون نیکوتین است.


طعم سالت نیکوتین


طعم سالت نیکوتین نمایانگر اصل و با کیفیت بودن محصول می‌باشد. قطعا سالت نیکوتین‌های تقلبی دارای کیفیت نامطلوبی نسبت به محصولات اصل و اورجینال می‌باشند. اگر در هنگام مصرف سالت و یا جویس متوجه طعم نامطلوب و یا دود کم شدید، یکی از دلایل نامرغوب بودن محصول خریداری شده شما می‌باشد.


کلام پایانی


سالت نیکوتین به یکی از محصولات پرطرفدار بین مصرف کنندگان تبدیل شده است که با عرضه طعم‌های گوناگون، تنوع زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین، از آن‌جا که دوزهای متفاوتی از سالت نیکوتین وجود دارد، افراد می‌توانند به آسانی مقدار موردنیاز خود را تهیه نمایند.
همه نکاتی که در این مطلب گفته شد، در هنگام خرید جویس و سالت نیکوتین دارای اهمیت هستند، اما مهم‌ترین موضوعی که می‌تواند خیال شما را در هنگام تهیه این محصولات راحت کند، خرید از فروشگاه‌های معتبر می‌باشد. یک خرید ایمن زمانی صورت می‌گیرد که شما عزیزان از یک مجموعه شناخته شده و معتبر خرید خود را انجام دهید و قطعا با این اقدام یک محصول اصل، اورجینال و سالم را تهیه خواهید کرد.
 

 

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp